پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

در اینجا شما را با پنج مردی قوی هیکل جهان آشنا میکنم که فکر نمکردید وجود داشته باشد، این اشخاص نظر به داشتن هیکل و جسامت بزرگ در جهان مشهور میباشد.

 

خضر حیات خان

این مردی قوی هیکل و بزرگ که بنام خان بابا نیز مشهور است از ایالت پشتون خایی پاکستان میباشد. این مرد 25 سال عمر دارد که اهل یک خاونواده ثروتمند است، وزن آن بطور باور نکردنی به 436 کیلوگرام میرسد. گفته می شود این مرد قوی ترین مرد در پاکستان و جهان شناخته شده. وی تا حالا به هرکسی در رشته کشتی چلنج داده  اما کسی حاظر به مسابقه با وی نشده است ، وی روزانه 10 کالوری مصرف میکند که رژیم غذای آن شامل 4 مرغ کامل، 5 لیتر شیر و  5 جعبه تخم مرغ (150 عدد تخم) میباشد.او با یک دستش مانع حرکت موتر یا تراکتور می شود.

وی در سال 2012 برای اجرای یک نمایش در چاپان دعوت شد که در آنجا وزنه‌ی به اندازه 5000 کیلوگرام را بالا کرد که تا به حال کسی قادر به بالا کردن آن نشده است، و در همین سال(2017) در مسابقات وزنه برداری در آمریکا دعوت شده است.

 

پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

خضر حیات خان

سجاد غریبی

مردی قوی هیکل و بزرگ 24 ساله‌‌ی ایرانی است که بخاطر داشتن هیکل بزرگ و قدرت بدنی بالا مشهور است ، وی گفته است که مدت 9 سال می شود که Power Lefting را نیز انجام میدهد که وزن اش به 155 کیلوگرام میرسد و میتواند 155 کلوگرام را بلند کند، به نوشته یکی از روزنامه های اسپانوی بنام AS سجاد غریبی در راه پیوستن به کشتی کج امریکاست.

پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

سجاد غریبی

Denis cyplenkov

یک مچ انداز قوی اکراینی تبار است که بخاطر داشتن بازوها و دستان بزرگ مشهور است. اندازه بازوهایش به 21.3 انچ میرسد وزن این ورزشکار به 144 کیلوگرام میباشد که گفته میشود لقب قوی ترین مرد روسیه را از آن خود کرده است.

پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

Denis cyplenkov

Hf por juluis ThoBjorrsson

یک مردی  قوی هیکل آیسلندی است که ورزشکار و هنر پیشه نیز میباشد طوریکه در یک سریال بنام(The moon time) نقش بازی کرده است . وزن این مرد قوی هیکل 120 کیلوگرام و قد آن به 2.6 متر میرسد، وی در مسابقات مردان آهنین یعنی قوی ترین مرد جهان بین سالهای 2011-2014 که در اروپا برگذار شده بودمقام های چهارم و سوم مرد جهان را از آن خود کرد.

پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

Hf por juluis ThoBjorrsson

Jeff Dabe

مچ انداز حرفه‌ی امریکای تبار است که سایز بازوهایش بطور طبیعی به 19 انچ میرسد که علاقمندان آن به وی لقب Popeye که یک کاراکتر کارتونی است داده است، جیف دیپ یکی از قدرت مندترین مچ اندازان در جهان شناخته شده است که بزگترین دستان جهان را نیز دارا است. اندازه دستانش به اندازه بزرگ است که میتواند توپ بسکیت بال را با یک دستش بیگیرد.

داکتران روی دستان آن یک آزمایش انجام دادنه اند که تشخیص بدهند چه چیز باعث بزرگ شدن دستان وی شده است اما چیزی غیر عادی را پیدا نتوانستند و گفته است که بطور طبیعی رشد کرده است.

پنج مردی قوی هیکل و بزرگ جهان

Jeff Dabe

شما میتوانید اطلاعات تانرا در رابطه با مردان بزرگ هیکل با ما شریک سازید.

با رجوع باشید

مرتضی فرحتیار

پست‌های مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید:
کد امنیتی در تصویر کلیک کنید برای به روز رسانی تصویر امنیتی.