چگونه میتوانیم یک PDF Presentation در فتوشاب ایجاد کنیم؟

چگونه میتوانیم یک PDF Presentation در فتوشاب ایجاد کنیم؟

یاد بیگرید که چگونه میتوانیم با استفاره از نرم افزار Adobe Photoshop cc یک PDF Presentation و یا چند صفحه سند PDF بسازیم.

شما به راحتی و سرعت هر دو ارایه را میتوانید به صفحه نمایش ایجاد کنید.در اینجا من امورش گام به گام این پروسه را به شما ارایه می کنم.

ایجاد یک ارایه PDF در فتوشاپ:

برای ایجاد یک پرزنتشن با استفاده از فتوشاب سی سی 2017 شما می توانید صفجات متعدد یا ارایه PDF ایجاد کنید.ولی!در این کودر من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه این دو عمل از cc فتوشاپ استفاده کنیم .

دنبال کنید که چگونه ممکن پذیر است بیاید اغاز کنیم…

مرحله اول:

اول از همه فتوشاپ را باز کرده و تصویری را باز کنید.یا نه مسیر این را دنبال کنیدFile>Automatic>PDF Presentation و به راحتی شما میتوانید ارایه PDF خود را در فتوشاپ بسازید.

مرحله دوم:

بالای مرور کلیک کنید و انتخاب کنید تصویری را که میخواهید استفاده کنید برای سند صفحه و Presentation.تغیر بیاورید در گزینه خارجی و گرینه های Presentation.

پس از کلیک کردن بر روی مرور برای شما یک کادر محاوره ای باز می شود.تصویری را انتخاب وبالای دکمه open کلیک کنید و انها را در قالب PDF باز کنید.

مرحله سوم:

و سپس قالب بندی کنید نام فایل های از بالا یا پایین و دوباره مرتب کنید

 

انتخاب کنید چند صفحه سند و یا ارایه و سپس ذخیره کنید در PDF Presentation  و محل ذخیره و نام را ثبت کنید و بعدا روی دکمه ذخیره save کلیک کنید.

مرحله چهارم:

در صرفه جویی در نرم افزار Adobe PDF محاوره ای، با کلیک بر روی نرم افزار Adobe PDF از پیش تعیین شده و کیفیت چاپ بالا و یا کوچکترین اندازه فایل را از لیست کشویی را انتخاب کنید ،و می توانید تغییر هر آنچه که شما می خواهید به طور کلی، فشرده سازی، خروجی، امنیت، و برگه خلاصه ویرایش کنید.. هنگامی که خواستهای تان انجام شد! کلیک کنید ذخیره شود به فارمت PDF.

مرحله پنجم:

سرانجام. برو به پیدا کردن ارائه های PDF که شما را طرح کردن و سپس باز است.و فبل از فعال کردن به یاد داشته باشید انتخاب این سند را.

خوب حالا Presentation اماده است

نتیجه:

این است که شما انجام دادین.حال بگوید چه فکر می کنید در مورد این خود اموز. برای دادن و پرسیدن هر نوع پشنهادات و سوالات ازاد هستید.و ما کوشش میکنیم هر چه زود تر جواب گو باشیم.

ستاره حیدری

پست‌های مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید:
کد امنیتی در تصویر کلیک کنید برای به روز رسانی تصویر امنیتی.