معرفی برترین و بهترین انتی ویروس سال(2018)

معرفی برترین و بهترین انتی ویروس سال(2018)

بهترین و برترین انتی ویروس ها کدام ها اند؟ سوال که ذهن هر یک از کاربران و استفاده کننده گان تکنالوژی، مخصوصا کاربران کمپیوتر را درگیر می کند.وقتی این سوال پیش می آید افراد و کاربران ممکن است نام های متفاوتی به کار ببرند و هرکس آنتی ویروسی که از آن استفاده می کند را نام ببرد ولی آمار جهانی و موسسه های معتبر ضدسایبری چه می گویند و از نظر آن ها باید به کدام آنتی ویروس اعتماد کرد.همانگونه که آگاهید اینکه انتی ویروس ها هر ساله با تغییراتی که روی آن وارد می شود به بازار عرضه می شود، در زیر لیستی از بهترین آنتی ویروس های سال (2018) آمده است که شما می توانید با استفاده از آن بهترین انتخاب را داشته باشید.

بخوانید و بدانید:انترنت در افغانستان ارزان و پرسرعت می شود.

انتی ویروس بیت دیفندر پلس (BitDefender Plus 2018)

در دنیایی که نرم افزارهای حفاظتی رایگان، فراوان است، انتی ویروس بیت دیفندر پلاس ۲۰۱۸ با قیمت حدود 1200 افغانی برای پانزده ماه، ممکن است گران به نظر بیاید. به خصوص اینکه این آنتی ویروس تنها یک دستگاه شما را پوشش می دهد. سال گذشته همین انتی ویروس با این قیمت تا ۳ دستگاه را پوشش می داد.

موتور این انتی ویروس یکی از دقیق ترین و قابل اعتماد ترین موتورهاست که محبوب تمام محققان (تحقیق کننده گان) مستقل است.

وب فیلترینگِ ، دسترسی به سایت های مخرب را مسدود می کند و دارای یک مرورگر(بروزر) امن، و پسورد منیجر بوده که جزییات کارت اعتباری شما را در فرم های وب به صورت خودکار وارد می کند.

معرفی برترین و بهترین انتی ویروس سال(2018)

یک واحد ضد فیشینگ عالی به شما هشدار می دهد که لینک های مخرب در نتایج موتور جستجوی شما بالا آمده است و دسترسی به سایت های خطرناک را مسدود می کند.

یک یا دو مساله وجود دارد: این انتی ویروس نسبت به میانگین دیگر آنتی ویروس ها، منابع بیشتری را صرف می کند و ممکن است با برخی برنامه ها ناسازگار باشد. با این وجودBitdefender Antivirus Plus 2018 همچنان یکی از محبوب ترین هاست که امتیاز بالایی در شناسایی تهدیدات دارد و سرعت اجری آن خوب بوده و عملکرد عالی آن، قیمت بالایش را توجیه می کند.

انتی ویروس ایست نود۳۲ نسخه۲۰۱۸ -ESET NOD32 2018 Edition

اگر شما انتی ویروس ها را بر اساس طول لیست ویژگی ها و امکاناتش قضاوت می کنید، آنتی ویروس ESET NOD32 در نسخه ۲۰۱۸ ممکن است برای شما دلسرد کننده باشد. هیچ فایروال یا پسورد منیجر و یا file shredder و اسکنر آسیب پذیری و یا هیچ گونه از موارد دیگری که در جاهای دیگر پید می شود در این پکیج وجود ندارد.

البته این به آن معنا نیست که این پکیجی کم قدرت است بلکه بیشتر تمرکز این پکیج بر پایه های بنیادین انتی ویروس می باشد. نسخه ی ۲۰۱۸ آنتی ویروس نود۳۲ ، دارای حفاظت ضد بدافزار در زمان واقعی(real-time malware protection)، یک لایه ضدباج‌افزا، محافظت در برابر اکسپلویت، فیلترینگِ URL برای مسدودسازی وبسایت های مخرب و واحدهایی برای جلوگیری از حملات توسط PowerShell و اسکریپت های مخرب، می باشد.

واحد کنترل دستگاه ها یا همان Device Manager ، خطر آلودگی از طریق دستگاه های دیگر را توسط کنترل کردن دسترسی به USB stick، هارد دیسک های خارجی، حافظه نوری و حتی دستگاه های متصل به بلوتوث و FireWire را محدود می کند.این مورد اضافی برای یک آنتی ویروس خانگی کمی غیر طبیعی به نظر می رسد،اما اگر کسی به طور منظم دستگاه های خارجی خود را به کمپیوتر وصل می کند، ممکن است تفاوت چشمگیری برایش ایجاد شود.

با این حال، کاربران با تجربه از توان و قابلیت تنظیم ESET قدردانی می کنند. حفاظت بالاتر از حد متوسط گزینه خوبی برای حفظ امنیت شماست و طراحی سبک آن، تضمین می کند که این پکیج، سرعت سیستم شما را کم نخواهد کرد.

انتی ویروس اف سکیور ۲۰۱۸ F-Secure

انتی ویروس اف سکیور F-Secure  مجموعه ای عالی از ابزارهای نرم افزاری انتی ویروس است و در حالی که کمی گران تر از دیگر گزینه های این لیست است، مقدار ویژگی های آن باعث می شود که ارزش هزینه زیادش را داشته باشد.

با این انتی ویروس شما حفاظت درخشانی را دریافت می کنید که دارای حفاظت بانکی برای خرید های آنلاین، مجموعه ای از ابزار های ایمنی و یک دستگاه‌یاب است که به شما این امکان را می دهد که دستگاه اندروید یا آی‌اُ‌اس گم شده  خود را ردیابی کرده و در صورت لزوم، از راه دور آن را قفل یا حذف کنید.

معرفی برترین و بهترین انتی ویروس سال(2018)

این پکیج به طور معمول، حداکثر امتیاز برای حفاظت را از AV-Test دریافت کرده و نمره بالایی در AV-Comparatives دارد. البته این آزمایشگاه ها می گویند که انتی ویروس اف سکیور می تواند به طور قابل ملاحظه ای، مثبت های کاذب بیشتری نسبت به رقبایش تولید کند اما تاثیر آن بر روی شما بستگی به نحوه استفاده شما از کمپیوترتان دارد.

 

رابط کاربری این پکیج یک امتیاز بزرگ است. چراکه بسیار آسان و سبک بوده و در اغلب موارد شما کافی است برنامه را تنها و به حال خود بگذارید تا مواظب سیستم تان باشد. این برنامه تاثیر ناچیزی بر سرعت اجرای سیستم شما دارد و اگر نیازمند مداخله هستید، می توانید با چند کلیک، هر مساله ای را حل کنید.

در سال ۲۰۱۸، F-Secure Anti-Virus یک پکیج بسیار جذاب است: سریع، سبک و قابل اجرا در کنار بسیاری از ابزارهای امنیتی دیگر بدون ناسازگاری.

انتی ویروس کاسپرسکی ۲۰۱۸ Kaspersky

این انتی ویروس یک پکیج امنیتی است که بر ضروریات اصلی امنیت، تمرکز دارد، از جمله فیلترینگ وب، URL های خطرناک را مسدود می کند، یک موتور دقیق انتی ویروس، تهدیدات را شناسایی و حذف می کند، تکنالوژی نظارت هوشمند، فعالیت های مخرب را شناسایی و خنثی می کند.

خوشبختانه این گزینه به خوبی کار می کند. ما متوجه شدیم که این انتی ویروس به طور دائم درمیان بهترین آنتی ویروس ها برای مسدود کردن بدافزار و حذف آن از سیستم آلوده می باشد و به طور مرتب در سایت هایی مثل  AV-Comparatives رتبه بالایی دارد.

معرفی برترین و بهترین انتی ویروس سال(2018)

استفاده از این برنامه نیز آسان است. رابط کاربری به خوبی طراحی شده است و به تعداد مناسبی آپشن در آن قرار دارد؛ نه خیلی ساده است و نه خیلی پیچیده و همچنین بسیاری از دستورالعمل ها برای چگونگی کارکرد این انتی ویروس بر روی سایت این شرکت وجود دارد. حتی یک مبتدی(کاربرغیر حرفه ای) هم با این برنامه به آسانی کار می کند.

اگر نیازمند حفاظتی دقیق و قابل اعتماد و سازگار در مقابل نرم افزار های مخرب هستید، این گزینه حتما به کارتان می‌آید.

انتی ویروس وب روت Webroot SecureAnywhere

ممکن است هر انتی ویروسی ادعا کند که سبک است اما تنها این انتی ویروس به صورت حقیقی شایسته این ویژگی است.نصب این انتی ویروس تنها چند ثانیه طول می کشد، فایل های برنامه به سختی به ۲ مگابایت می رسد.

در کنار هسته‌اصلی حفاظتی انتی ویروس، نظارت رفتاری هوشمند، ضد فیشینگ صحیح، نظارت اتصالات شبکه و فایروال و ضدباج افزار و امکانات دیگری نیز وجود دارد.

مقایسه دقت این انتی ویروس با رقبایش چندان آسان نیست، زیرا آزمایشگاه های بزرگ و مستقل به ندرت این انتی ویروس را ارزش یابی کرده اند. ولی کاربران که تاکنون از این اتنی ویروس استفاده کرده اند ، آن را در رده بهترین انتی ویروس ها می دانند. شاید تنها ضعف این آنتی ویروس نسبت به رقبایش را بتوان حفاظت پایین تر در آزمایشگاه ها و بازاریابی پایین آن نام برد.

در یک جمع بندی کلی، موارد فوق از جمله بهترین و برنرین انتی ویروس ها در سال جاری شناخته شده اند، که البته با روی کار کردن چندی تغییرات در آنها به بازار عرضه شده اند.

جهت رشد آگاهی و اطلاعات تان رجوع را دنبال کنید.

ذکیه رحیمی

پست‌های مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید:
کد امنیتی در تصویر کلیک کنید برای به روز رسانی تصویر امنیتی.