لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

باید گفت که یکی از اساسی‌ترین موضوعات زندگی ما شغل و حرفه‌ای است که به آن اشتغال داریم. چرا که پیدا کردن یک شغل نه تنها آینده زندگی ما را می‌سازد بلکه به شکل گیری و پیشرفت اقتصاد کشور مان و جهان نیز کمک می‌کند. بنابراین انتخاب یک شغل مناسب خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنید مهم است.

همچنان پول نیز یکی از مسایل مهم در شغل میباشد، هرکسی در مقابل کاری که انجام میدهد پول میگیرد و با استفاده از این پول امرار معاش میکند.و زندگی خود را به پیش میبرد، خوب است بدانید کدام شغل ها پول بیشتری برای شما دارد.

وب سایت « careercast.com » با استفاده از اطلاعات دفتر آمار کار وزارت کار آمریکا، لیستی از بهترین مشاغل سال ۲۰۱۷ را بر اساس چهار عامل محیط، درآمد، چشم انداز و اضطراب معرفی کرده است. در بخش محیط پارامترهایی مانند مسائل روحی و جسمی شغل از جمله رقابت پذیری، خطرات، هشدارها، روابط عمومی، نیازهای فیزیکی، ساعت متوسط کار، حدود و مسائلی از این دست مورد توجه قرار گرفته است.

حتما بخوانید:چگونه در مصاحبه شغلی موفق شویم؟

این وب سایت برای هر شغل میزان درآمد، میزان دستمزد متوسط هر کارمند، مقدار عملی رشد در آمد در طول زمان، ضرب العجل ها، سفر، خطرات و دیگر موارد تنش آزا را نیز مورد بررسی قرار داده است. در اینجا من بهترین شغل های سال 2017 به معرفی میگیرم، پیشنهاد میکنم مطلب را تا آخر دنبال کنید.

انجنیر نرم افزار

انجنیران این شغل نرم افزارها را ایجاد و توسعه میدهد،درآمد متوسط سالانه این شغل 100،690 دالر بوده و چشم انداز رشد آن تا سال 2024 ،هفده درصد میباشد. این شغل در سال 2012 بهترین شغل جهان نیز شناخته شده است.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

آمار شناس

متخصصان آمار شناس اطلاعات را جمع آوری بعد تجزیه و تحلیل میکند، در آمد متوسط سالانه این شغل 80،110 دالر میباشد همچنان چشم انداز رشد آن تا سال 2024 ،بیست درصد میباشد.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

تحلیلگر تحقیق در عملیات

این کارشناسان مسولیت بررسی و جمع آوری اطلاعات را به منظور کمک به سازمان برای بهتر و تخصصی تر عمل کردن را دارند. درآمد متوسط سالانه این شغل 78،630 دالر میباشد و چشم انداز رشد آن تاسال 2024 ،سی درصد میباشد.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

تحلیلگر امنیت اطلاعات

کارشناسان این شغل وظیفه آماده و پیاده سازی تدابیر امنیتی برای حفاظت از شبکه های کمپیوتر را دارد. درآمد سالانه این شغل 90،120 دالر بوده و چشم انداز رشد آن تا سال 2024 ،هجده درصد میباشد.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

استاد دانشگاه

همه ما میدانیم که وظیفه یک استاد تدریس میباشد این استادان مسولیت هدایت دانشجویان را در تحقیقات نیز به عهده دارد، درآمد متوسط سالانه این شغل 72،470 دالر میباشد و چشم انداز رشد آن تا سال 2014 ،سیزده درصد میباشد.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

ریاضی دان

آنها با استفاد از تخصصی که دارد مسایل عددی مشکل ریاضی را حل میکند، البته تخصص ریاضی دانها فراتر از حل مشکل عددی است.درآمد متوسط سالانه این شغل 111،100 دالر میباشد، و چشم انداز رشد آن تا سال 2024 ،بیست ویک درصد میباشد.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

داکتر

این اشخاص کسانی که بر اثر فعالیت های روزانه و مریضی دچار مشکلات جسمی و روحی شده اند را درمان می کنند. درآمد متوسط سالانه این سغل 80،150 دالر بوده و چشم رشد آن تاسال 2024 ،بیست و هفت درصد است.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

مدیر خدمات درمانی

مسولیت کنترول و هدایت خدمات بهداشتی در نهادهایی مانند شفاخانه و کلینیک های درمانی را عهده دارد، درآمد متوسط سالانه این شغل 94،500 دالر میباشد، و چشم انداز رشد آن تاسال 2024 ،هفده درصد میباشد.

لست بهترین شغل ها برای کسب و کار شما

شما دوست دارید کدام شغل را داشته باشید؟

برای دانستنی های بیشتر همیشه با رجوع باشید.

مرتضی فرحتیار

پست‌های مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید:
کد امنیتی در تصویر کلیک کنید برای به روز رسانی تصویر امنیتی.