ادعای مایکروسافت از افزایش بیلیونی کاربران ویندوز ۱۰

ادعای مایکروسافت از افزایش  بیلیونی کاربران ویندوز ۱۰

مایکروسافت ادعا می کنید که حالا نصف بیلیون وسیله با ویندوز 10 کار می کند.
مدیر عامل شرکت مایکروسافت دیروز یک نمبر جدید برای ویندوز10 برای جلب مشتری پیشکش کرد. به گفته او این سستم عامل حالا با بیشتر از 500 میلیون وسیله کارمی کند. حدودآ 500 میلیون ویندوز 10 با کاربرد فعال کار می کند که شما هم چنان این ویندوز را می توانید حالا از فروشگاه ویندوز بدست بباورید،”نادیلا گفت.” دست رسی به این سیستم این است که اکوسیستم ما را بیشتر کنترول خواهد کرد. این به هر یک شما این سهولت ها را خواهد داد مانند بیشتر از یک شنونده. بیشتر از یک استفا ده کننده، بیشتر از یک شغل به طریق مطمین.”از سپتمبر 2016 بدینسو به گفته نادیلا درباره 500 میلیون وسیله که ویندوز 10 استفاده می کند اولین تغیر اساسی در پیشرفت مایکروسافت ویندوز 10 است زمانیکه(company claimed 400 million “active devices”) که ویندوز این ادعا را کرد.

ادعای بلند مایکروسافت نسبت به محاسبات Computer World

ادعای مایکروسافت بطور قابل توجه بلندتر بود نسبت به محاسبه اخیر(computerWorld), که این محاسبه براساس (Metric vendor Net Application Measurement) بود. به نظر مایکروسافت کاربر های ویندوز 10 و یا وسیله های که این ویندوز را استفاده می کند(billion)1.5 است. گزارش که در اخیر ما آپریل ویندوز 10 پخش کرد که 28.7% کاربران ویندوز ۱۰ استفاده می کند که به اندازه تقریبآ 430 میلیون سیستم است.اما سیستم محاسبه( Net Application) شامل تنها کاربران شخصی است. حال اینکه مایکروسافت تابلیت ، تلفن های هوشمند و حتی صفحات نمایش را پوشیش و شامل می کند.

نرسیدن مایکروسافت به هدف نهایی

500 میلیون کاربرد تنها نصف مسیر است که بطرف هدف 1 بیلیون وسایل است که درسال 2015 شرکت مایکروسافت تا جولای سال 2018 هدف را تعین کرده بود.اما سال گذشته این شرکت پذیرفت که رسیدن به هدف ممکن نیست در این زمان تعیین شده و این هدف زمان طولانی نیاز دادر که به هدف که 1 بیلیون در ماه کاربرداشته باشیم (company conceded that the objective was unreachable ) نیاز است

بخشی مالی 2018 این شرکت که به نام ( FY18) ذکر شده بود در بیانیه که تا (2018 – jun-1) است. مایکروسافت مقصر می داند استراتیجی ناکامی تلفن های هوشمند را که هرگز به فروش قابل ملاحظه نه رسید سرانجام 1 بیلیون ضرر به این شرکت رساند مانند کشف نوکیا، که بعدآ تجارت سخت افزار تلفن را متوقف کرد. ویندوز 10 رشد 24% فیصدی کرد از زمانیکه به آپگیرید رایگان خود خاتمه داد از سال گذشته.اما قدرت و توانای ویندوز 7 که نسخه ان تا هنوز بیشتر از نصف کامپیوتر ها از ان استفاده می کند در ماه آپریل انترپرایز به آن از انتقال این سیستم به سیستم عامل جدیدتر در یک نمبر بزرگ اشاره کرد. مایکروسافت موفقانه چهارشنبه ادعا کرد که فعلآ کاربر ویندوز 10 بیشتر از 500 میلیون است.

حسین رویش

پست‌های مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید:
کد امنیتی در تصویر کلیک کنید برای به روز رسانی تصویر امنیتی.